Paypal

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Re: Paypal

Příspěvekod Jirik » 26. duben 2019 19:26

Mozna by stacilo si zalozit ucet v USA a penize si vozit-prvest jednou za rok do CR, a nebo se rovnou odstehovat, nekam pod palmy na Hawaii :)) doporucuji...

Odesláno z mého LG-D405 pomocí Tapatalk
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Jirik
 
Příspěvky: 690
Registrován: 11. duben 2013 21:56
Bydliště: Praha

Reputace: +37

Re: Paypal

Příspěvekod Host » 26. duben 2019 19:39

Jirik píše:Mozna by stacilo si zalozit ucet v USA a penize si vozit-prvest jednou za rok do CR, a nebo se rovnou odstehovat, nekam pod palmy na Hawaii :)) doporucuji...

Odesláno z mého LG-D405 pomocí Tapatalk


Tak to je velmi originální nápad. Jezdit si pro peníze s pytlem a platit daně v USA i u nás... :D

Odstěhovat se do USA natrvalo je ekonomicky zajímavější.
Jen to vyžaduje odhlášku z našeho systému sociálního zabezpečení.
Pokud jste full time fotobankéři, tak tedy hoodně štěstí... :mrgreen:

Před pár lety jsem o tom vážně přemýšlel.
Dnes jsem rád, že zůstalo jen u toho přemýšlení.... :lol:
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Paypal

Příspěvekod hanzek » 3. květen 2019 07:49

Zdravím,
paypal chce po mě potvrzení adresy. Jak jste to řešili? Chce to nějaky doklad.. ve výpisu účtu bohužel adresu nemám(Česká spořitelna).a účty za elektinu mám na jinou adresu.
Díky Honza
Hodnocení: 0
hanzek
 
IP: 2a00:ca8:a10:5000:7048:7e5f:aba5:90xx

Reputace: 0

Re: Paypal

Příspěvekod castyhost » 3. květen 2019 08:02

zkus neco jako hlavickovej papir vyfotit a poslat, uvidis
aby to nebyl pohled z dovci
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.163.xx

Reputace: 0

Re: Paypal

Příspěvekod Painter » 3. květen 2019 10:09

hanzek píše:Zdravím,
paypal chce po mě potvrzení adresy. Jak jste to řešili? Chce to nějaky doklad.. ve výpisu účtu bohužel adresu nemám(Česká spořitelna).a účty za elektinu mám na jinou adresu.
Díky Honza


Taky jsem měl doklad na jinou adresu - hoď to do PS rozmazat prachy, adresu překrýt bílým polem a přepsat jak potřebuješ. Hotovo za pár minut. Většinou je tam klasickej Arial.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 188.120.198.2xx

Reputace: 0

Re: Paypal

Příspěvekod Little Peter » 5. květen 2019 21:04

Prosím pomoc! Mám trochu problém s PayPalem. Mám tam na účtu docela dost peněz, ale nedaří se mi je převést na můj účet v ČR. Letos už jsem převáděl jednou několik set USD, a teď se mi nedaří převést ani 20 USD. Ať zadám jakoukoliv částku, píše to jen:
V tuto chvíli bohužel nemůžete takovou částku převést. Zadejte nižší částku.
Je na Paypalu nějaký limit pro převod? Nedaří se mi to ani nikde v nastavení účtu najít..
Hodnocení: 0
Little Peter
 
Příspěvky: 23
Registrován: 27. prosinec 2017 10:33

Reputace: +5

Re: Paypal

Příspěvekod castyhost » 5. květen 2019 21:17

byval tam limit 2,5kEur, pak to neco chtelo
koukni co ti Paypal pise
gugli Paypal limit
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.163.xx

Reputace: 0

Re: Paypal

Příspěvekod raso » 18. červen 2019 10:00

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli lze na Paypalu zjistit z jaké země peníze přišly? Teď mi přišla úplně první platba a čekal jsem že tam uvidím z jaké země to je. Řeším to kvůli identifikované osobě při platbě z EU. Dá se to vůbec nějak poznat odkud to přišlo?
Hodnocení: 0
raso
 
Příspěvky: 5
Registrován: 21. červen 2018 07:51

Reputace: 0

Re: Paypal

Příspěvekod Host » 18. červen 2019 21:08

raso píše:Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli lze na Paypalu zjistit z jaké země peníze přišly? Teď mi přišla úplně první platba a čekal jsem že tam uvidím z jaké země to je. Řeším to kvůli identifikované osobě při platbě z EU. Dá se to vůbec nějak poznat odkud to přišlo?

Podstatné je od koho, ne odkud.
Rozhoduje kde má plátce sídlo, ne odkud peníze poslal.
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Paypal

Příspěvekod zdenat5 » 9. říjen 2019 11:13

Ahoj,
dostala sem od skrillu novou kartu, kvůli brexitu se stěhují do Irska - a zrušili všechny jiné měny - nechali jenom euro
You recently received a new Skrill Prepaid Mastercard® because your previous card was about to expire.

We want to inform you that Skrill no longer offers PLN, USD, or GBP as card currencies. As a result, your card will be in EUR (€) by default.

However, you won’t be charged foreign exchange (fx) fees if you pay or withdraw in your original Skrill wallet currency. If you are prompted at the merchant terminal, choose the original purchase currency instead of EUR (€).

Note: In some cases, you may see a slight discrepancy between the purchase amount and the amount displayed in your transaction history. We’re currently working to improve this in order to provide you with a better experience.

Pokud však zaplatíte nebo vyberete v původní měně peněženky Skrill, nebudeme vám účtovat devizové poplatky.
Tak dostanu doláče - napakují se převodem na euro - v bankomatu se napakují z převodu na KČ. To se mi vůbec nelíbí. Uvažuji o Paypalu - pokud se tam nechystají k podobnému zvěrstvu, nevíte o tom něco ?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse pro nováčky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé