Účet deaktivován

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod Tonda » 13. srpen 2019 17:05

Chalabala píše:
Tonda píše:Telefonát bez výsledku. Pouze jsme dostali informace, že podpora pro kontributory neexistuje, tudíž ani telefon a máme pouze kontaktovat submit@shutterstock.com. Ale na žádný email nereagují, tak že vlastně nevím co bude.



A nereagují ani na infringementclaims@shutterstock.com ?


Jasně že ne, nereagují na nic, psal tam i můj kolega z jiného emailu, jak na submit, tak infringementclaims a bez reakce.
Hodnocení: 0
Tonda
 
IP: 185.112.167.1xx

Reputace: 0

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod hypotekyfidler.cz » 13. srpen 2019 17:41

Díval jsem se schválně do starých mailů a u mne tenkrát reagovali v rámci dní - bylo to v roce 2016. Komunikoval jsem s nimi na mail: compliance@shutterstock.com
Cos jim přesně psal? Nebylo to v nějakém nasrávacím módu? Másíš s nimi komunikovat jako s policajtama, když ti chtějí dát pokutu za překročení rychlosti - zdvořile a kajícně a žmoulat při tom nervozně čepici v ruce.
+Marsan Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
hypotekyfidler.cz
 
Příspěvky: 753
Registrován: 10. září 2013 11:48

Reputace: +329

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod Marsan » 13. srpen 2019 17:49

hypotekyfidler.cz píše:............ když ti chtějí dát pokutu za překročení rychlosti - zdvořile a kajícně a žmoulat při tom nervozně čepici v ruce.

jj mám podobnou zkušenost ještě na Fotolii, prý "similar content". Nebylo to pro mě existenční, ale i tak jsem se zapotil a sypal si popel na hlavu, omlouval jsem se...atd. Nakonec mě odblokovali se zdviženým prste a tím jestli ještě jednou... Netuším ani jaký obsah měli na mysli, to neřekli..
držím Ti palce
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod TXX » 13. srpen 2019 18:32

Buď nekompromisní a vůbec se s nimi nemaž. Napiš jim, že to hodně přehnali. Máš kolem spoustu právníků, kteří se už moc těší na případný spor. Dále vlastníš letecký průkaz a znáš jejich sídlo společnosti a klidně můžeš přiletět dopravním letadlem až k nim do mrakodrapu na návštěvu.
Hodnocení: 0
TXX
 
IP: 185.67.188xx

Reputace: 0

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod Tonda » 13. srpen 2019 18:33

hypotekyfidler.cz píše:Díval jsem se schválně do starých mailů a u mne tenkrát reagovali v rámci dní - bylo to v roce 2016. Komunikoval jsem s nimi na mail: compliance@shutterstock.com
Cos jim přesně psal? Nebylo to v nějakém nasrávacím módu? Másíš s nimi komunikovat jako s policajtama, když ti chtějí dát pokutu za překročení rychlosti - zdvořile a kajícně a žmoulat při tom nervozně čepici v ruce.


Nene, určitě ne, píšu že nevím proč mi zablokovali účet, že se mnou nikdo nekomunikuje a že chci problém řešit. Že to musí být nějaká chyba, že vůbec nevím co se stalo a že stále čekám na jejich reakci. Určitě si nevyskakuji, neútočím nebo ve stylu co si to jako dovolují. Žádám je o pomoc a komunikaci, nejdu na ně útočně.
+Marsan Hodnocení: +1
Tonda
 
IP: 185.112.167.1xx

Reputace: 0

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod GreatWhite » 13. srpen 2019 20:29

a Tondo jak to proběhlo s výplatou? Zaplatili za červenec tu částku než Tě blokli?
Hodnocení: 0
GreatWhite
 
Příspěvky: 480
Registrován: 29. březen 2016 23:30

Reputace: +150

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod Tonda » 13. srpen 2019 20:33

GreatWhite píše:a Tondo jak to proběhlo s výplatou? Zaplatili za červenec tu částku než Tě blokli?


Nene, nezaplatili.
Hodnocení: 0
Tonda
 
IP: 185.112.167.1xx

Reputace: 0

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod Host » 13. srpen 2019 20:44

Ještě se zeptám: Poslal jste jim nějaké "důkazy" o vlastnictví práv k obrazovému materiálu? Odkazy na portfolio v jiných fotobankách, Youtube, soukommé stránky, prezentace, atd. ? V případě nějakého zneužití vašich prací na to mohou čekat. Možná by nevadil ani ověřený podpis svědka... U fotek se dá lecos rozhodnout rawem. S videeem je to složitější...
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod Baldion » 13. srpen 2019 21:03

Host píše:Ještě se zeptám: Poslal jste jim nějaké "důkazy" o vlastnictví práv k obrazovému materiálu? Odkazy na portfolio v jiných fotobankách, Youtube, soukommé stránky, prezentace, atd. ? V případě nějakého zneužití vašich prací na to mohou čekat. Možná by nevadil ani ověřený podpis svědka... U fotek se dá lecos rozhodnout rawem. S videeem je to složitější...


Jestli jsem správně pochopil, tak Tonda neví, u kterých souborů má doložit vlastnictví. U všech 21 tisíc by se to asi dělalo blbě :( Ale odkaz na portfolio v jiné fotobance je dobrý nápad. :idea:
Hodnocení: 0
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod Tonda » 13. srpen 2019 21:11

Host píše:Ještě se zeptám: Poslal jste jim nějaké "důkazy" o vlastnictví práv k obrazovému materiálu? Odkazy na portfolio v jiných fotobankách, Youtube, soukommé stránky, prezentace, atd. ? V případě nějakého zneužití vašich prací na to mohou čekat. Možná by nevadil ani ověřený podpis svědka... U fotek se dá lecos rozhodnout rawem. S videeem je to složitější...


To samozřejmě všechno rád pošlu a doložím, ale nejdřív přece se mnou musí začít komunikovat. Stačí aby napsali "zašlete nám své portfolio z jiné videobanky pro ověření" a mají ho do 5 minut. Takhle to je jak mluvit do studny, neříkejte mi, že teď nereagují a jakmile zašlu odkaz na své portfolio tak začnou krásně komunikovat. Vyhovím jím se vším co budou potřebovat, ale nejdřív musím vědět co je vlastně za problém (o jaká videa se jedná, a zda je problém v tom, že někdo jiný nahrál moje videa a nebo sem já nevědomě opětovně nahrál svoje videa).
Hodnocení: 0
Tonda
 
IP: 185.112.167.1xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé