Účet deaktivován

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod zdenat5 » 23. srpen 2019 12:39

SKVĚLÉ - to to bouchlo - myslím, že nejen Tondovi spadl kámen ze srdce. Jistě to byla nějaká jejich blbost - tu vykazují v současné době non stop - omlouvat se, nebo uznat chybu - to od nich nehrozí. :(
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod hypotekyfidler.cz » 23. srpen 2019 16:07

Ten podrobný mail byl jasně klíčový, protože to ušetřilo člověku, co o tom rozhodoval, spoustu času - měl hned všechny informace, jinak by se možná nikdy nedporacoval k nějakému podrobnému zkoumání.
Jejich přístupu de nedivte, viz tato klasika. Jenom slovo "lidí" si nahraďte slovem "kontributorů".
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
hypotekyfidler.cz
 
Příspěvky: 753
Registrován: 10. září 2013 11:48

Reputace: +329

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod Host » 23. srpen 2019 19:49

Marsan píše:
Tonda píše:Tak dámy a pánové. Účet aktivován!

............................

bezva, gratulace, tak snad je to pryč a opravdu jen nějaký ind zmáčkl co neměl :(


Připojuji se ke gratulacím.... ;)

Nemyslím si, že by to byla náhoda. Tipuji to na udání ze strany konkurenta, nebo modelu (modelky), který změnil názor na předchozí spolupráci.
Je velmi snadné nahlásit jakýkoliv obrázek, nebo video jako ukradené. Šutr v těchto případech napřed banuje a teprve potom se ptá. Na základě druhého mailu zjistili, že udání bylo nepodložené a jede se dál... Nekomunikativnost a arogance Šutru jen nahrává tomuhle druhu "konkurenčního boje".
Kdykoli se to může stát komukoli.
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod ivusakzkrabice » 23. srpen 2019 21:27

Velká gratulace!

Vzhledem k tichu po pěšině myslím, že to byl opravdu omyl a šutr místo trochy popela na hlavu raději mlčí. Asi to vyjde na stejno jako kdyby napsali: "posvátná indická kráva šlápla indickému pracovníkovi šutru na červené tlačítko u Tondova účtu. Bylo potřeba sehnat další krávu, která špápně na zelené tlačítko."

A jediné poučení? Nahrát videa do všech fotobank kam se dá :)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod joncko » 23. srpen 2019 21:58

Tonda píše:Tak dámy a pánové. Účet aktivován!

Ale reakce od Shutterstocku? Stále žádná. Tak že já vlastně ani radost nemám, stejně se bojím, že se zítra vzbudím a účet bude zase zablokovaný, třeba to tam jenom někdo blbě zmáčkl. Tím jak mi stále neodpověděli, tak vlastně nevím co se stalo, třeba to aktivovali jenom na chvíli, aby něco ověřili a zase to zablokují, fakt už nevěřím ničemu.

A co to mohlo způsobit? Těžko říct, ale možná tomu pomohlo tohle - Když jsem 31.7.2019 psal na infringementclaims@shutterstock.com, napsal jsem pár krátkých vět, že nechápu co se stalo, že nerozumím zablokování a že jsem nikdy nic neporušil, očekával jsem reakci další den a předpokládal jsem, že to budeme společně řešit a také mi bylo řečeno ať na tento email (infringementclaims) znovu nepíšu, že by to mohlo zhoršit řešení problému, nicméně po 21 dnech jsem si řekl, že už je to stejně jedno, tak jsem napsal znovu, tentokrát jsem ale napsal rozsáhlý email s podrobnostmi (odkazy na portfolia ostatních videobank, odkaz na Youtube účet), odkázal jsem na to že jsem velmi aktivní přispěvatel, že s nimi spolupracuji přes 6 let a že miluji svoji práci a nechci o ní přijít, odmítl jsem jakékoliv úmyslné porušení jejich pravidel. Zda to na to mělo vliv se asi nedozvíme, možná ano, možná ne.

Jak říkám, třeba mi to zítra zase zablokují, kdo ví, ale pokud k tomu budu přistupovat tak že to dobře dopadlo, tak díky všem za zájem, rady a podporu. Co z toho plyne? U Shutterstocku nevíte dne ani noci, tohle se může stát komukoliv z vás, buďte na to připraveni, celý příběh je opravdu absurdní, modlete se, ať vás nic takového nikdy nepotká, já si prošel nejhorším obdobím v životě, podrobnosti zde nemá cenu rozebírat. Kdyby mi to náhodou zase zablokovali, tak dám vědět, u Shutterstocku je možné cokoliv.


Som rád že to dobre dopadlo, ale myslím Tondo, že si si to zbytočne bral tak k srdcu "najhoršie obdobie v živote" veď to je len práca, a ak máš zdravé ruky a nohy, tak sa vždy dá robiť aj niečo iné - hádam nikto kvôli tomu neumrel, takže v podstate nejde o nič ;)... aj keď chápem že to je dosť ťažké prekonať, keď už to má človek dobre rozbehnuté - tiež som mal začiatkom roka kvôli klesajúcim príjmom trochu depresie, ale treba to brať tak, že v tejto oblasti môže prísť koniec kedykoľvek a ak sa tá práca a čas ktorý jej venujeme dnes nevypláca, tak treba robiť niečo iné ;)
+Marsan, +Slopart, +kelley Hodnocení: +3
joncko
 
Příspěvky: 45
Registrován: 2. listopad 2016 09:54

Reputace: +15

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod shalom3 » 23. srpen 2019 22:59

Ano, to je naprostá pravda. Za svoje OSVČ a s.r.o. působení jsem si "Nových začátků" užila až nad hlavu. Často ve stylu přísloví - když čert zavře okno, bůh otevře dveře. Leckdy to bylo tak, že jedna víceméně rutinní činnost se ukončila a konečně zůstal čas k tomu, abych se naučila něco nového. A když zase skončilo to nové, tak bylo možné se vrátit k tomu původnímu. Prostě taková ta normální sinusová křivka úspěchu a neúspěchu.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod Tonda » 23. srpen 2019 23:40

Děkuji všem za reakci a gratulace, účet zatím běží :D

Myslím, že vyjádření se nedočkám, natož nějaká omluva. Kdyby Shutterstock tolik nevydělával, netočil bych pro ně, jejich přístup ke contributorům je něco otřesného. Proč mě zablokovali a jaký to vlastně mělo detailní důvod se asi nikdy nedozvíme.

Otázka zda podrobný email pomohl. Jak už tu někdo psal, udělal jsem chybu, že jsem předpokládal komunikaci s někým, na minimálně stejné intelektuální úrovni jako jsem já a normální řešení problému, komunikaci a profesionalitu.

Jak jsem psal, skutečný důvod zablokování se asi už nikdy nedozvíme. Variant je nespočet. Ale to že mi nenapíšou ani po aktivování, to už je opravdu absurdní. A skutečně to pak vypovídá o nějaké chybě z jejich strany.

To zda jsem si to bral moc k srdci nebo ne, si myslím, je čistě individuální záležitost, neznáte další okolnosti mého života a nevíte na jaké další oblasti to v mém životě mělo vliv. Já tou prací žiji a je pro mě vším, možná i proto jsem byl (a možná stále sem?) tenkrát v top 50 video contributorů. Tohle je skutečně na každém z nás jak kdo k čemu přistupujeme. To že je zdraví na prvním místě, s tím samozřejmě souhlasím.
+Baldion Hodnocení: +1
Tonda
 
IP: 185.112.167.1xx

Reputace: 0

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod shalom3 » 24. srpen 2019 00:03

No jo, Tondo, mně se fotobankování taky moc líbí a dost mne mrzí, že to poslední dobou nějak vázne. Ale dopracovala nebo spíš jsem se k němu doškobrtala s četnými pády na hubu už dost pozdě ;) . Nu, holt to je tak, jak to je. Kdyby se ty události daly smazat deletem nebo backspacem a editovat znovu...
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod Baldion » 28. srpen 2019 06:11

shalom3 píše:Kdyby se ty události daly smazat deletem nebo backspacem a editovat znovu...

Každé ráno po probuzení CTRL+S, a když se den nepovede, tak loadnout a dát ho znovu :D
+shalom3 Hodnocení: +1
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod PandaWild » 28. srpen 2019 07:27

Baldion píše:
shalom3 píše:Kdyby se ty události daly smazat deletem nebo backspacem a editovat znovu...

Každé ráno po probuzení CTRL+S, a když se den nepovede, tak loadnout a dát ho znovu :D
"Save your life!" ... jo Ctrl+S by ještě šlo, ale nikdo ještě neobjevil kombinaci na reload. :cry:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé