Paypal

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Re: Paypal

Příspěvekod castyhost » 9. říjen 2019 11:31

paypal se pakuje dost, klidne na nej prejdi
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.163.1xx

Reputace: 0

Re: Paypal

Příspěvekod ivusakzkrabice » 9. říjen 2019 13:14

Paypal se pakuje na kurzu a fest..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +714

Re: Paypal

Příspěvekod zdenat5 » 9. říjen 2019 13:35

ivusakzkrabice píše:Paypal se pakuje na kurzu a fest..

Tak ještě počkám - těsně před tou změnou jsem si tam bohužel dala poslat více větších částek. Udělám si po výběru nějaký propočet. A Paypal vyplácí v Kč ? V dolarech ne ?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

Re: Paypal

Příspěvekod Host » 9. říjen 2019 13:50

Paypal je o pořádný kus levnější. Vyplácí jenom Kč. Na kurzu vydělává, ale nemá nesmyslné poplatky a převod do našich bank není mezinárodní, protože tady má svůj účet v jedné z nich. Moneybookers - Skrill to tak měl také, ale zrušili to a každou chvíli s něčím otravovali. Jen mimochodem, kurz měl Skrill podobný jako Paypal a k tomu ještě poplatky...
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Paypal

Příspěvekod zdenat5 » 9. říjen 2019 14:04

Host píše:Paypal je o pořádný kus levnější. Vyplácí jenom Kč. Na kurzu vydělává, ale nemá nesmyslné poplatky a převod do našich bank není mezinárodní, protože tady má svůj účet v jedné z nich. Moneybookers - Skrill to tak měl také, ale zrušili to a každou chvíli s něčím otravovali. Jen mimochodem, kurz měl Skrill podobný jako Paypal a k tomu ještě poplatky...

Dík,
tak Skrill zruším - měla sem to v dolarech tak jsem využívala při výběru lepší kurz a taky vybírala banku s výhodnějším přepočtem. Ale asi to nakonec vyjde šul nul banka to rve taky dobře, ale nechat to orvat dvakrát - to je blbý. :cry:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

Re: Paypal

Příspěvekod ivusakzkrabice » 9. říjen 2019 15:27

Tak on dolar houpe, vždy na začátku měsíce v je slabší a pak většinou lehce posílí, jen se těžko predikuje, kdy je lepší počkat a kdy ne.. Eura převádím hned, tam se bojím, už prý zase evropská tiskne další prachy..
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +714

Re: Paypal

Příspěvekod ivusakzkrabice » 9. říjen 2019 15:31

Jinak na 1 dolaru mi to včera dělalo cca 80 halířů rozdíl, tak vyčkávám, protože daním tu, která je v čnb na lístku k danému dni.

Další, co je potřeba si hlídat, když člověk občas něco nakupuje a platí přes paypal, tak aby tam měl přesně tolik v té měně, co potřebuje, protože oni se v případě rozdílu sáhnou po další měně, co se nabízí a ten převod je vždy hodně nevýhodný..
+zdenat5 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +714

Re: Paypal

Příspěvekod ivusakzkrabice » 7. listopad 2019 23:34

S.O.S.
Dnes mi přišel mail, že jsem dostáhla určité částky na paypalu, tak mi blokují účet do doby než ho ověřím. Výpis z účtu šel nahrát v pohodě, ale nejde mi tam nahrát žádný doklad ani občanka ani pas ani řidičák, pokaždé zůstane tlačítko k potvrzení šedé. Fotila jsem to mobilem, foťákem a pak i skenovala, dávala v jpegu i pdfku, kontrolovala pečlivě velikost, ale stejně mi to nechce vzít. Neměl jste s tím někdo taky problém? Docela to spěchá, tak předem díky.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +714

Re: Paypal

Příspěvekod Návštěvník » 7. listopad 2019 23:43

Zkus přepnout paypal do angličtiny a provést proces znovu. Měli jsme obdobný problém a chyba byla v optimalizaci jejich kódu při jazykových mutacích
+ivusakzkrabice Hodnocení: +1
Návštěvník
 
IP: 109.183.53.1xx

Reputace: 0

Re: Paypal

Příspěvekod ivusakzkrabice » 8. listopad 2019 00:39

Návštěvník píše:Zkus přepnout paypal do angličtiny a provést proces znovu. Měli jsme obdobný problém a chyba byla v optimalizaci jejich kódu při jazykových mutacích


Super, jsi génius 8-) Prošlo :geek:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +714

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse pro nováčky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé