Depositphotos

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

Re: Depositphotos

Příspěvekod barry_lotr » 18. únor 2020 19:55

koblihate píše:Nenačte se ti to nebo to píše nějakou chybu např:
Incorrect description (use alpha or numeric characters only).
Use only latin characters and numbers in description


Nenačte to bohužel vůbec nic, mám to potvrzené i od jejich content-managerů.
Nabízej mi, že to oklíčujou sami, ale přece jen 50 poctivě vybraných klíčových slov není totéž, co 30 přes nějakou AI :)
Hodnocení: 0
barry_lotr
 
Příspěvky: 3
Registrován: 8. duben 2013 20:18

Reputace: 0

Re: Depositphotos

Příspěvekod Koblihate » 19. únor 2020 09:13

V tom případě teda netušim.. :roll:
Hodnocení: 0
Koblihate
 
IP: 213.226.246.2xx

Reputace: 0

Re: Depositphotos

Příspěvekod Monika » 19. únor 2020 14:08

Mě se to nikdy také nenačítalo a vše tam doplňuji ručně. Dnes ale koukám a tradááá vše se načetlo, titulek i keywords :o :P to je super, asi s tím něco konečně po těch letech udělali. Doufám, že to vydrží a že to nebyl jen omyl.
Hodnocení: 0
Monika
 
IP: 37.48.59.xx

Reputace: 0

Re: Depositphotos

Příspěvekod Návštěvník » 19. únor 2020 15:23

Na Depositphotos se kw načítalo vždy. Jen chce tomu nechat nějaký čas.
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 185.67.188xx

Reputace: 0

Re: Depositphotos

Příspěvekod petr73 » 19. únor 2021 10:42

Ahoj všem, už poněkolikáté posílám formulář W-8BEN a vždy mi ho vrátili. S postupem času jsem se stal plátcem DPH. Co jsem pochopil podle návodu admina tak asi budu muset v poli 6 napsat svoje DIČ a zaškrtnout SSN nebo ITIN. Je to tak? Děkuji za případné rady Petr
Hodnocení: 0
petr73
 
Příspěvky: 76
Registrován: 7. únor 2014 18:06

Reputace: +1

Re: Depositphotos

Příspěvekod Painter » 29. duben 2021 12:47

Ahoj, také Vám přišel mail o super programu se 40% odměnou pro contributory? Vybrali 5 stránek mých vektorů, videí a fotek, ale snad to nejhorší co tam mám. Asi nechtějí platit veliké odměny. :) Nevím jestli to všechno procházet - vyhazovat a dávat rozumný věci. Budete to nějak řešit?
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

Re: Depositphotos

Příspěvekod admin » 29. duben 2021 13:39

Painter píše:Ahoj, také Vám přišel mail o super programu se 40% odměnou pro contributory? Vybrali 5 stránek mých vektorů, videí a fotek, ale snad to nejhorší co tam mám. Asi nechtějí platit veliké odměny. :) Nevím jestli to všechno procházet - vyhazovat a dávat rozumný věci. Budete to nějak řešit?


Nóóó, mě by hlavně zajímalo z čeho se těch 40 procent bude počítat :) Tedy za kolik to budou nabízet, jestli to nebude nějaké to předplatné stáhni toho kolik chceš :(
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Depositphotos

Příspěvekod Egeris » 29. duben 2021 14:16

Jo taky mi to přišlo. Zajímavé je, že se ve většině případů strefili do fotek, které se mi jinde prodávají celkem dobře, ale na Depositu se nějak nechytly. Zajímalo by mě, podle čeho to vybírali.
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 437
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: Depositphotos

Příspěvekod Anika » 29. duben 2021 15:29

Painter píše:Ahoj, také Vám přišel mail o super programu se 40% odměnou pro contributory? Vybrali 5 stránek mých vektorů, videí a fotek, ale snad to nejhorší co tam mám. Asi nechtějí platit veliké odměny. :) Nevím jestli to všechno procházet - vyhazovat a dávat rozumný věci. Budete to nějak řešit?

Taky mi to přišlo. Jsou tam i věci, které se prodávají, i věci, které jsem už zapomněla, že jsem je vůbec někdy stvořila, tak půl na půl. Nevím, jestli to budu řešit, nešla jsem, jak přidat nebo odebrat soubory, jak nabízejí v emailu. Nemám moc chuť to řešit.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Depositphotos

Příspěvekod Painter » 29. duben 2021 15:51

Anika píše:Nemám moc chuť to řešit.

No právě jsem na to stejně. Nějak zvlášť jsem to nehledal ale na první jsem taky neviděl kde to odebírat/přidávat.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní microstock fotobanky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé