Paypal

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Re: Paypal

Příspěvekod Vero » 8. listopad 2019 09:52

ivusakzkrabice píše:S.O.S.
Dnes mi přišel mail, že jsem dostáhla určité částky na paypalu, tak mi blokují účet do doby než ho ověřím. Výpis z účtu šel nahrát v pohodě, ale nejde mi tam nahrát žádný doklad ani občanka ani pas ani řidičák, pokaždé zůstane tlačítko k potvrzení šedé. Fotila jsem to mobilem, foťákem a pak i skenovala, dávala v jpegu i pdfku, kontrolovala pečlivě velikost, ale stejně mi to nechce vzít. Neměl jste s tím někdo taky problém? Docela to spěchá, tak předem díky.


Tohle čtu a je mi úplně blbě - jak si vzpomenu na ověřování mého účtu - provdaná, trvalé bydliště v jiné zemi, než ve které bydlím, účet původně v jiném státě - jako užila jsem si :lol:
-zdenat5 Hodnocení: -1
Vero
 
Příspěvky: 353
Registrován: 8. září 2016 12:08

Reputace: +54

Re: Paypal

Příspěvekod koblihate » 26. březen 2020 07:49

Ahoj, nevybíral v poslední době nekdo z paypalu? pořád mi to píše

Při načítání vašich dat došlo k několika chybám.
Zkuste to znovu za pár minut. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

Pár minut=pár dní.. díky za reakci
Hodnocení: 0
koblihate
 
IP: 185.236.161xx

Reputace: 0

Re: Paypal

Příspěvekod castyhost » 26. březen 2020 08:58

podivej se, jestli mas pridanej mobil, jedno nebo dve cisla, z kus s tim zahybat
zkus si prepnout do AJ
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 109.80.225.2xx

Reputace: 0

Re: Paypal

Příspěvekod koblihate » 26. březen 2020 10:07

castyhost píše:podivej se, jestli mas pridanej mobil, jedno nebo dve cisla, z kus s tim zahybat
zkus si prepnout do AJ


přepnutí do Aj zabralo, díky. :P
Hodnocení: 0
koblihate
 
IP: 185.236.161xx

Reputace: 0

Re: Paypal

Příspěvekod aaron » 1. duben 2020 13:16

Na Paypal se přihlásím ale už několik dní nemohu převádět peníze na účet ani převádět měnu na jinou. Nejdou butony "PENĚŽENKA" a "PŘEVŚT PENÍZE". Hlásí mi to "Při načítání vašich dat došlo k několika chybám". Psal jsem jim a dostal jsem jen automatickou odpověď a poté ještě universální odpověď s výmluvou na koronavirus. Máte ještě někdo podobné problémy?
Hodnocení: 0
aaron
 
Příspěvky: 32
Registrován: 29. duben 2013 09:05

Reputace: +2

Re: Paypal

Příspěvekod Danler » 1. duben 2020 13:25

skus prepnuť na angličtinu
+aaron Hodnocení: +1
Danler
 
Příspěvky: 62
Registrován: 17. září 2016 13:34

Reputace: +16

Re: Paypal

Příspěvekod ivusakzkrabice » 1. duben 2020 13:28

aaron píše:Na Paypal se přihlásím ale už několik dní nemohu převádět peníze na účet ani převádět měnu na jinou. Nejdou butony "PENĚŽENKA" a "PŘEVŚT PENÍZE". Hlásí mi to "Při načítání vašich dat došlo k několika chybám". Psal jsem jim a dostal jsem jen automatickou odpověď a poté ještě universální odpověď s výmluvou na koronavirus. Máte ještě někdo podobné problémy?


1. Než začneš psát na podporu, tak nejdřív jukni jak si na tom s aktualizacema prohlížeče a flashe..
2. Pak od určité doby nejdou převádět peníze, pokud nemáš ověřenou kartu, ale to by ti mělo nahlásit..
3. Od určité už dříve převedené částky opět paypal přestane doslova fungovat a vyžaduje nové ověření, dva ofocené doklady a tak.. ale taky se to při troše klikání dozvíš.. navíc ti to napíšou na mailu ;)

Mě aktuálně funguje vše OK.
+aaron Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Paypal

Příspěvekod aaron » 1. duben 2020 13:42

Díky, ale to není ono. Na účet se přihlásím bez problému. Snad by i šlo poslat peníze na jiný Paypal, to mě pustí. Jen ty dva knoflíky nejdou a říká, že to mám zkusit později.
Hodnocení: 0
aaron
 
Příspěvky: 32
Registrován: 29. duben 2013 09:05

Reputace: +2

Re: Paypal

Příspěvekod aaron » 1. duben 2020 13:48

Diky Danler, pomohlo přepnout do Angličtiny.
Hodnocení: 0
aaron
 
Příspěvky: 32
Registrován: 29. duben 2013 09:05

Reputace: +2

Re: Paypal

Příspěvekod shalom3 » 1. duben 2020 23:09

Prosím, jak se to přepne do angličtiny? Ikonku nějak nikde nevidím. Taky mi to blbne, potřebovala bych si aktualizovat kartu a hází to stejnou chybu.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse pro nováčky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron