Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod shalom3 » 8. květen 2024 22:33

Zpoplatnění AI webů nebývá tak náhlé. Na playground.com jsem si všimla, že nejprve nastane zpomalení (čeká se nějakých 30 s, než lze vygenerovat další obrázek). U těch povídacích AI to bude tak, že než z toho něco vyleze, tak už člověk dávno nebude vědět, o čem je řeč. Pak teprve přijde zpoplatnění.
+zdenat5 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4497
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1064

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 9. květen 2024 06:40

ivusakzkrabice píše:Jinak mě je asi jedno, kdo z vás je AI, vzhledem k tomu, že mám účet na pár AI webech, které se dříve či později stejně zpoplatní, tak vlastně nakonec jsem ráda, že si s ní pokecám tady bezplatně, tak se klidně můžete odkopat koho z vás už nahradil "robot" :)
Já neni Čina robot.
+ivusakzkrabice, +zdenat5 Hodnocení: +2
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7248
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1938

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod shalom3 » 9. květen 2024 10:29

Prodeje fotografií a grafiky na fotobankách budou pravděpodobně nadále stoupat. S rozvojem digitálního marketingu a internetového obsahu roste poptávka po kvalitních vizuálních prvcích. Kreativní profesionálové budou mít stále více příležitostí nabízet svá díla a generovat příjmy prostřednictvím fotobankových platforem.

Toto mi napsal GPT chat :lol: , prompt: User
Napiš krátkou předpověď, jak se budou vyvíjet prodeje fotografií a grafiky na fotobankách. Stačí několik vět, pokud možno pozitivních
+zdenat5 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4497
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1064

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 10. květen 2024 06:02

shalom3 píše:...Toto mi napsal GPT chat ... pokud možno pozitivních
Chybička chtít po něm "pozitivní", on plní přání. :cry: Na reálnější předpověď se musíš zeptat Copilota, protože on má spojení na internet, což ChatGPT nemůže (ten je jen jazykový model).

EDIT: Tak ne, zkusil jsem Copilota, s povolením přístupu na net, a odpověděl v podstatě to samé. Kecálisti. :oops:

Vlastně tam byla ještě jedna chyba - ptáme se na prodeje, ale ano, ty budou pravděpodobně růst. Dotaz měl být na zisky kontributorů, ty budou stále klesat. :? Opravil jsem dotaz, a už to není tak pozitivní, už přiznává že rostoucí konkurence může vést ke snižování zisků.
+zdenat5 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7248
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1938

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 10. květen 2024 10:41

shalom3 píše:Zpoplatnění AI webů nebývá tak náhlé. Na playground.com jsem si všimla, že nejprve nastane zpomalení (čeká se nějakých 30 s, než lze vygenerovat další obrázek). U těch povídacích AI to bude tak, že než z toho něco vyleze, tak už člověk dávno nebude vědět, o čem je řeč. Pak teprve přijde zpoplatnění.

Tak Playground už znížil generovanie obrázkov na 50 denne! Z pôvodných 1000 na 50, to je fakt úlet. Textové AI chatboty budú podľa mňa v základe stále zadarmo. Priplácať sa bude len za nejaké nadstavby, pluginy a udělátka, ktoré budú zlepšovať funkcionalitu chatbota.
+zdenat5 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3850
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1036

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 13. květen 2024 15:16

Trochu mimo fotobankové téma, ale ne tak úplně - intenzivně jsem používal AI generátor obrázků. :D Bez kterého by to vzniknout nemohlo.

Nová hra Pictor - k dispozici ve 2 verzích, jednak pro konzoli Picopad a jednak verze pro Windows. Hra obsahuje 12 pozadí (pro 12 scén), 13 aktorů, 36 nepřátel a 12 hudebních smyček. Hru stačí spustit, neinstaluje se. Odkazy ke stažení (i zdrojáky): https://www.breatharian.eu/hw/picolibsd ... tml#pictor

Pictor_m.jpg
Pictor_m.jpg (97.35 KiB) Zobrazeno 196 krát
+Bananaboy, +TomasK, +zdenat5 Hodnocení: +3
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7248
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1938

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 13. květen 2024 16:11

Perfektné! :D
Trochu mi trvalo, kým som pochopil, že sa musím transformovať na vtáka, aby sa dalo prejsť levelom. Slečna je veľká a dosť zle sa s ňou vyhýba tým strelám, ktoré po nej strieľajú nepriatelia a uberá jej to život. Ale po premene na vtáka je to lepšie. No..., zatiaľ som sa najďalej dostal len po tretí level. :lol:
+PandaWild Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3850
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1036

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 13. květen 2024 17:01

Nemusíš se přeměňovat. Všechny postavy jsou vyladěné tak, aby měly zhruba stejnou úspěšnost. Ladil jsem je tak, abych se s každou dostal průměrně tak do 20. levelu. U každé postavy je trochu jiná taktika jak střílet a jak se vyhýbat střelám. Nelétací postavy jsou odolnější proti střelám a tím se to vyrovnává (a navíc střely přeskakují).
+Bananaboy Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7248
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1938

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 14. květen 2024 16:30

Jo, mal si pravdu. Som skúsil ísť len s tou slečnou Bárou a podarilo sa mi dostať až do asi 13 levelu (ak som správne počítal). Tam, kde sú tie farebné lízatká na pozadí. :D Max skóre 0053470. :lol:
+PandaWild Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3850
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1036

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 14. květen 2024 16:58

Tak to bys na Maker Faire výstavě vyhrál osciloskop, tam měl výherce 37 tisíc bodů. :D
+Bananaboy Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7248
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1938

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron