Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod thor83 » 7. září 2015 19:04

Mám kamaráda co trochu kreslí grafiku a nikdy neslyšel o fotobankách chtěl bych mu dát mé affilate linky ale na fotobankách sou všechny jen pro kupujicí . předpokládám že je to ten samý link akorát se pak přihlásí jako contributor pod stejným mailem je to tak ?
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 7. září 2015 20:14

Jo. Přesně tak to je.
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 8. září 2015 06:29

Bananaboy píše:Ale keď tak uvažujem, tak to bude asi najskôr starou verziou Firefoxu. Ja mám ešte verziu 30.0 a teraz aktuálna je tuším 40 a niečo. :D

Tak bolo to v tej starej verzii. Posledné dva dni mi v nej prestal fungovať aj flash player, tak som sa rozhodol aktualizovať. Na moje prekvapenie aktualizácia prebehla celkom "bezbolestne" a odnieslo si to iba jedno nekompatibilné rozšírenie. Hlavne, že už to prihlasovanie do Istocku funguje a nemusím kvôli nemu otvárať ďalší prehliadač. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Rastislav13 » 8. září 2015 15:20

Ahojte ako je to s GRAPHIC LEFTOVERS, berú nových prispievateľov...kdesi som čítal, že nie...Vďaka za odpoveď
Hodnocení: 0
Rastislav13
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10. srpen 2015 21:39

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 8. září 2015 16:59

Príspevok zmazaný.
Hodnocení: 0
Naposledy upravil Bananaboy dne 8. září 2015 17:27, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 8. září 2015 17:06

To je formulář pro kupce. Registrace pro prodejce je dole, "Become a Seller", a tam se stále zobrazuje že neberou nové přispěvatele. (ale že BRZY budou ... už to tam vidím 2 roky)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 8. září 2015 17:23

PandaWild píše:To je formulář pro kupce. Registrace pro prodejce je dole, "Become a Seller", a tam se stále zobrazuje že neberou nové přispěvatele. (ale že BRZY budou ... už to tam vidím 2 roky)

Tak moja odpoveď teda neplatí. :( Je to tak ako píše Panda. Neberú nových prispievateľov. Ale zase nie je aj tak o čo stáť. Ja mám teraz možnosť cez víkendy sa dostať k rýchlemu internetu, tak tam zrovna donahrávam portfólio a je mi podozrivé, že mi tam teraz berú úplne všetko! Oni boli predtým veľmi vyberaví. Nechceli otvorené cesty, sample texty, lens flare efekty, proste nič sa im nepáčilo. A teraz som im tam od začiatku augusta po víkendoch nahral 600 vektorov a schválili úplne všetky! Pritom pred niekoľkými rokmi, keď som tam začínal mi tak zhruba 25% vyhadzovali. Tá fotobanka umiera, prípadne už možno úplne umrela. Posledný predaj som tam mal v máji. :lol: Keby som tam nemal tesne pred výplatou a keby tam nebolo také jednoduché nahrávanie (prakticky najjednoduchšie zo všetkých fotobánk), tak by som sa na nich vyprdol.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod thor83 » 8. září 2015 20:42

mám depku poslal sem várku flat baračků autiček atd a nič . to zas zapadne někam do prčic :evil:
to už druhý týden

jinak tohle mi na ss vzali no problém no okopčený vw beetle v cabrio
http://www.shutterstock.com/pic-313608188/stock-vector-white-flat-style-isolated-convertible-race-sport-car-vector-illustration-transport-auto-icon.html?src=5HHyb9Zo38fgLNF5XnI9pw-1-0

ale tohle už vadilo přitom tam toho maj požehnaně možná proto :?:
nebo sem to udělal moc detailně .-(
retro_van.jpg
retro_van.jpg (12.45 KiB) Zobrazeno 1615 krát
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 8. září 2015 20:53

Asi je naivní se ptát, jestli obkresluješ svoje vlastní fotky... =)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod thor83 » 8. září 2015 21:16

i to obkreslování dá dost práce :-p
ne dělal sem to více měně pro animaci ale to je vlastně stejný no potřeboval sem autička :twisted:

btw myslim ze jim jde o tvar tam by vlatni fotka nebyla moc platná
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé