PandaWild píše:To je formulář pro kupce. Registrace pro prodejce je dole, "Become a Seller", a tam se stále zobrazuje že neberou nové přispěvatele. (ale že BRZY budou ... už to tam vidím 2 roky)
Tak moja odpoveď teda neplatí.

Je to tak ako píše Panda. Neberú nových prispievateľov. Ale zase nie je aj tak o čo stáť. Ja mám teraz možnosť cez víkendy sa dostať k rýchlemu internetu, tak tam zrovna donahrávam portfólio a je mi podozrivé, že mi tam teraz berú úplne všetko! Oni boli predtým veľmi vyberaví. Nechceli otvorené cesty, sample texty, lens flare efekty, proste nič sa im nepáčilo. A teraz som im tam od začiatku augusta po víkendoch nahral 600 vektorov a schválili úplne všetky! Pritom pred niekoľkými rokmi, keď som tam začínal mi tak zhruba 25% vyhadzovali. Tá fotobanka umiera, prípadne už možno úplne umrela. Posledný predaj som tam mal v máji.

Keby som tam nemal tesne pred výplatou a keby tam nebolo také jednoduché nahrávanie (prakticky najjednoduchšie zo všetkých fotobánk), tak by som sa na nich vyprdol.