Tak ja robím takmer výlučne vektory. Bola snaha robiť aj textúry na TexiGene a FilterForge a nejaké fraktály. Taktiež som si kúpil nový fotoaparát na fotky a videá. Dopadlo to tak, že textúr a fraktálov som spravil len zopár desiatok. Videí som síce natočil okolo 180, ale na fotobanky som ich nahral zatiaľ iba 6.

No a fotku som nenahral ešte žiadnu. A to už mám ten nový foťák vyše 2 a pol roka. Niekedy mám chuť robiť niečo iné, ale keď vidím, že sa to nepredáva tak dobre ako vektory, tak sa vždy vrátim k vektorom.
S Callistom som trochu robil pred mnohými rokmi. Niekedy okolo roku 2002. To možno fotobanky ešte ani neexistovali. Nie je to zlý software, ale takmer nik tu s ním nerobí, takže ak si nebudeš vedieť s niečím rady, tak ti zrejme nebude mať kto pomôcť. Ak zatiaľ do programu na tvorbu vektorov nechceš investovať a hľadáš niečo zadarmo, tak skús radšej
Inkscape. Predsa len ľudí, ktorí používajú Inkscape je tu viac.