Paypal

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Re: Paypal

Příspěvekod honza286 » 18. červenec 2016 09:27

Posledních pár dní stoupá a celkem o dost. Na cca 40 dolarech mi to za poslední týden a něco udělalo navíc skoro 50 korun.
Hodnocení: 0
honza286
 
Příspěvky: 404
Registrován: 27. listopad 2014 21:57

Reputace: +65

Re: Paypal

Příspěvekod castyhost » 22. září 2016 12:42

Za necelou hodinu ČNB zřejmě zareaguje na světový pokles USD, dobré si převést výdělky...
+Ravennka, +soim Hodnocení: +2
castyhost
 
IP: 92.240.174.1xx

Reputace: 0

Re: Paypal

Příspěvekod castyhost » 22. září 2016 13:32

pokles o 20halíru
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.174.1xx

Reputace: 0

Re: Paypal

Příspěvekod ledinka » 17. říjen 2016 19:00

omlouvam se, zda to uz ve vlakne nekde je, ale napadlo me - nejde si zalozit novy paypal ucet a to v hlavni meme EUR a pak si udelat EUR ucet v cechach (nebo mozna i nekde jinde) a tam si ty penize posilat bez konverze?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ledinka
 
Příspěvky: 251
Registrován: 4. listopad 2013 16:50

Reputace: +1

Re: Paypal

Příspěvekod soim » 17. říjen 2016 19:33

ledinka píše:omlouvam se, zda to uz ve vlakne nekde je, ale napadlo me - nejde si zalozit novy paypal ucet a to v hlavni meme EUR a pak si udelat EUR ucet v cechach (nebo mozna i nekde jinde) a tam si ty penize posilat bez konverze?

http://forum.fotobanky.cz/post35485.html#p35485

Je to sice o dolarech, ale princip bude asi podobný. Takže možná se slovenským účtem..?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
soim
 
Příspěvky: 336
Registrován: 10. duben 2013 23:38

Reputace: +44

Re: Paypal

Příspěvekod Myšice » 5. leden 2017 12:57

Jak se propojí Paypal s normálním účtem? Jediné co jsem pochopila je ten IBAN.
Jinak nevím jak mám uvěst název banky. Fio banka, nebo Fio banka a.s.?
Jak mám uvést jméno, když tam chtějí, aby bylo přesně v tom tvaru, jako jako u účtu, když mám v příjmení háčky a čárky a ty v Pay Palu nemám, takže se to nikdy přesně shodovat nebude? Asi jsem v pr...

Enter your name exactly as it appears on your bank account statement. If the names do not match exactly, the withdrawal will fail and a return fee will be charged.
Hodnocení: 0
Myšice
 
IP: 188.175.51.1xx

Reputace: 0

Re: Paypal

Příspěvekod duben » 5. leden 2017 13:08

ledinka: Tohle jsem uz resil protoze na kurzovem rozdilu mi to rocne dela hodne. Rychla a strucna odpoved: NEJDE TO

Dlouha a vysvetlujici v dane zemi vyplaci paypal jen v narodni mene. Tzn. v CR v korunach, v USA v dolarech apod. Nemuzes si vybrat ze chces poslat do CR penize v EUR na EUR ucet, protoze paypal to prevede na koruny (ztrata kurzu) a banka prevede koruny na EUR (ztrata na kurzu podruhe).

Navody co se zabyvaji tim jak to udelat obvykle resi "udelej si ucet v USA" nebo "udelej si v USA platebni kartu kam jdou posilat penize". Jenze to musis mit i v Paypal uctu ze zije v USA. Pokud zalzes tak ti Paypal muze bloknout ucet, resis jak prevest penize z cizi banky do CR, kde SEPA platby jsou jen po Evrope a z USA ti poplatek prevysi tu ztratu na kurzu.

Jedine udelat nejakou offshore spolecnost v USA, Seychellech apod. tam si nechat penize v USD na tamni USD ucet a ten prevadet. To je asi jediny zpusob jak neriskovat blokaci paypal uctu a to ze prijdes o penize. Zatim mi porad vychazi ze z fotobank, kde neni mozne prevadet penize primo jinam nez v paypalu se proste nevyplati nic jineho.
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: Paypal

Příspěvekod ivusakzkrabice » 11. leden 2017 09:10

Omlouvám se, pokud duplikuju už řešené téma, ale nenašla jsem.

Takže chci si poprvé převést z paypalu peníze na svůj účet. v paypalu je mám v dolarech, můj účet je v korunách (Fio) - musím to někde v paypalu převádět nebo mi stačí dát Withdraw funds a ono se to vyřeší / převede za mě?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Paypal

Příspěvekod ypres.bass » 11. leden 2017 09:15

ivusakzkrabice píše:Omlouvám se, pokud duplikuju už řešené téma, ale nenašla jsem.

Takže chci si poprvé převést z paypalu peníze na svůj účet. v paypalu je mám v dolarech, můj účet je v korunách (Fio) - musím to někde v paypalu převádět nebo mi stačí dát Withdraw funds a ono se to vyřeší / převede za mě?
Ivuško rovnou...
Staník :-)
Hodnocení: 0
www.politicon.eu | www.simonds.store
Uživatelský avatar
ypres.bass
 
Příspěvky: 351
Registrován: 2. duben 2014 12:55
Bydliště: Pardubice

Reputace: +26

Re: Paypal

Příspěvekod Anika » 11. leden 2017 09:20

Na pypalu je na to převodník, můžou tam být současně peníze v různých měnách, já mám na jednom účtu zároveň dolary, eura i koruny. Dá se to navzájem libovolně převádět, ale není to výhodné, paypal má horší kurz.
Pokud chceš vybrat v korunách, převeď si to na pypalu napřed na kč, pokud v dolarech, pošli si dolary.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse pro nováčky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé