shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 22. červen 2017 13:57

Tak možná vymysleli na Shutru konečně nějakou rozumnou podporu pro vyhledávání - viz https://www.shutterstock.com/support/ar ... st?l=en_US
Akorát chybka, že ta ikonka je tak nenápadná a asi ji dost lidí přehlédne, no a když si na ni zvyknou, tak to určitě zase bude předěláno. Teoreticky by to mohlo dopomoci k tomu, aby si zákazník koupil více obrázků najednou.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: shutterstock

Příspěvekod Host » 22. červen 2017 14:35

shalom3 píše:Tak možná vymysleli na Shutru konečně nějakou rozumnou podporu pro vyhledávání - viz https://www.shutterstock.com/support/ar ... st?l=en_US
Akorát chybka, že ta ikonka je tak nenápadná a asi ji dost lidí přehlédne, no a když si na ni zvyknou, tak to určitě zase bude předěláno. Teoreticky by to mohlo dopomoci k tomu, aby si zákazník koupil více obrázků najednou.


Tonoucí se stébla chytá... Nesystémový chaos, rušení toho co fungovalo (followers). Zavádění nového tlačítka, které nahrazuje dříve správné (dávno tomu) zobrazování tématicky podobných obrázků od stejného autora pod vybraným dílem. Ať už jdou do pr... :x :evil:
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Lenka » 22. červen 2017 17:06

Dnes mě překvapilo v rozhraní tlačítko "sdílej ref link, dostaneš jánevimkolik usd za nového zákazníka" nebo tak nějak - a nemám z toho dobrý pocit, protože přesně takové příznaky měl konec Pixmacu.
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: shutterstock

Příspěvekod PandaWild » 22. červen 2017 17:29

To bude až tam ještě přibude věta "Pan xxx link nesdílel a za 5 dnů ho potkalo neštěstí!"
+Baldion, +Ravennka, +alzbeti Hodnocení: +3
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: shutterstock

Příspěvekod lacodk » 23. červen 2017 15:05

funguje tato fotobanka este ? :lol: :lol:

lebo uz 2 tzydne sa mi tam nic nehybe .............. :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Hodnocení: 0
lacodk
 
Příspěvky: 440
Registrován: 27. únor 2015 16:05

Reputace: +14

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 23. červen 2017 19:17

lacodk píše:funguje tato fotobanka este ? :lol: :lol:

lebo uz 2 tzydne sa mi tam nic nehybe .............. :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:



taky mám dojem, že už to zabalili ;-) :-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod Jakysinka » 25. červen 2017 06:39

ivusakzkrabice píše:
lacodk píše:funguje tato fotobanka este ? :lol: :lol:

lebo uz 2 tzydne sa mi tam nic nehybe .............. :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:



taky mám dojem, že už to zabalili ;-) :-)


Za poslední 3 měsíce mám prodeje každý den. Takže funguje.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Jakysinka
 
Příspěvky: 130
Registrován: 4. prosinec 2016 12:31

Reputace: +14

Re: shutterstock

Příspěvekod Teamen » 25. červen 2017 06:45

Ahoj fotobankéři,

tak nová lišta na propagaci portfólia je opravdu děsivá. Všichni, které znám mají prodeje mizerné.
Teť si říkám, že ten prodejní boom už je dávno za námi a pomalu to doznívá. Cítíme to všichni a to nejen na SS. Nemá smysl plnit portfolio balastem, i když přesně to nyní ze zoufalství všichni dělají. Jako kupující rozhodně nechci hledat obrázek 2 hodiny jen proto, že musím přeskakovat otravné série 50 a více naprosto stejných snímků od stejných autorů, o které nemám zájem. Pokud administrátoři schvalují vše, jsou sami proti sobě. Myslím, že začnu vkládat energii do jiných věcí.
Hodnocení: 0
Teamen
 
IP: 212.79.110.xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Jakysinka » 25. červen 2017 06:49

ivusakzkrabice píše:
Baldion píše:
ivusakzkrabice píše:tak to mám jinou zkušenost, koukají mi i do portfolia a vyhazují, co jim přijde podobné.. asi budu muset průběžně obměňovat keywordy..

Taky se mi to už dvakrát stalo a celkem mě tím zaskočili. Na druhý pokus to ale vzali bez komentáře :)


Tak v tomhle případě sem se obávala to tam nahrávat znova :-)


Taky nahrávám opakovaně. Od doby, kdy řeší podobnost obrázků, tak mám vytvořeno v PC 40 složek, do kterých rozhazuji podobné obrázky, aby v jedné várce nebyly dva podobné a po schválení ty obrázky smažu, a pokud něco neschválí, tak je nechám ve složce dále a až se tam zas nahromadí více obrázků, tak to pošlu znova. Celkem to funguje.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Jakysinka
 
Příspěvky: 130
Registrován: 4. prosinec 2016 12:31

Reputace: +14

Re: shutterstock

Příspěvekod Baldion » 25. červen 2017 08:07

Jakysinka píše:
Za poslední 3 měsíce mám prodeje každý den. Takže funguje.


Včetně víkendů? Tak to závidím. :oops: Mě vždycky o víkendu aspoň jeden den vynechají. :P
Hodnocení: 0
Baldion
 
Příspěvky: 460
Registrován: 1. prosinec 2016 17:44
Bydliště: Jižní Morava

Reputace: +131

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé