GDPR

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: GDPR

Příspěvekod PandaWild » 16. červen 2018 21:27

Dnes jsme byli na akci města (Den Magistra Kelleyho). Organizátor řešil GDPR touto tabulí u vstupu. Tedy neumožnili, aby si návštěvníci vyžádali od fotografa zákaz jejich focení, to by bylo fakt nereálné uhlídat. (mimochodem, samozřejmě jsme se ženou fotili bez omezení, vždyť návštěvníci tímto dali souhlas i nám :) )

GDPR.jpg
GDPR.jpg (62.36 KiB) Zobrazeno 2754 krát
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: GDPR

Příspěvekod Host » 16. červen 2018 22:10

Jen pro zasmání... Dnes jsem byl na svatbě, kde oddávající svatebčanům nesdělil jména ženicha a nevěsty a ani příjmení, které se rozhodli po svatbě používat. Myslel jsem, že je to nějaký vtípek, ale nebyl, protože prý GDPR...
Poté jsem v kontextu s tímto, požádal ty kteří nesouhlasí s fotografováním, aby si zakryli obličej dlaněmi. To už vtípek byl, ale někteří ho nepochopili... :mrgreen:
Příště rozdám igelitky z Kauflandu... :lol:
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: GDPR

Příspěvekod Ravennka » 16. červen 2018 22:59

Já bych místo tašek volila elegantnější řešení... :mrgreen: pokud by byly voleny decentní modely, pak by to vypadalo trochu jako na swingers party - před jejím začátkem (než odhodili oblečení).. fotky by rázem dostaly nový rozměr :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: GDPR

Příspěvekod shalom3 » 16. červen 2018 23:11

Proč z toho neudělat kšeft? Za poplatek 10 Kč (řekněme pro začátek) by mohl fotograf xichty na přání rozmáznout. Zoner přišel s nabídkou příslušných nástrojů, já bych navrhla ještě knihovnu avatárů. Ty by mohly být za další příplatek. ;)
+Ravennka Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: GDPR

Příspěvekod Myšice » 22. červen 2018 09:01

A co editorial fotky z demonstrací, koncertů apod., kde je dav lidí a někteří jsou rozpoznatelní a nemám od nich souhlasy na papíře v trezoru? :roll: Můžou se takové fotky ještě vůbec prodávat, nebo je ta byrokratická demence tak rozsáhlá, že to je lepší už vůbec nefotit? A můžu nechat v portfoliu aspoň to, co pochází z doby před GDPR?
Hodnocení: 0
Myšice
 
IP: 89.31.11.2xx

Reputace: 0

Re: GDPR

Příspěvekod shalom3 » 22. červen 2018 10:30

Kdoví, možná by pomohlo ten dav nafotit zezadu. Já sama se zezadu nepoznám, protože jsem se z toho úhlu v životě neviděla. :lol:
Ani druzí mne moc nepoznají - čas od času mi někdo bodře poklepe na rameno a pak se ukáže, že si mne s někým spletl.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Předchozí

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot]