Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Re: Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Příspěvekod hypotekyfidler.cz » 31. červenec 2020 12:01

Jsou hloupí. Istock, aby lidi nedráždil nízkými provizemi, tak dává výsledek jednou za měsíc, člověk vidí výslednou částku, která není často vůbec špatná a ani se většinou neobtěžuje to už rozklikávat.
Kdežto šutr si to pěkně užívá a s každým dalším desetníkem někoho znova a znova nasere.
+Dusan, +shalom3, +zdenat5 Hodnocení: +3
Uživatelský avatar
hypotekyfidler.cz
 
Příspěvky: 753
Registrován: 10. září 2013 11:48

Reputace: +329

Re: Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Příspěvekod duben » 31. červenec 2020 12:50

hypotekyfidler.cz píše:Jsou hloupí. Istock, aby lidi nedráždil nízkými provizemi, tak dává výsledek jednou za měsíc, člověk vidí výslednou částku, která není často vůbec špatná a ani se většinou neobtěžuje to už rozklikávat.
Kdežto šutr si to pěkně užívá a s každým dalším desetníkem někoho znova a znova nasere.


Zatímco iStock sice má i takhle nízké provize, na konci měsíce ale dopočte nevyužité předplatné a rozdělí je, čímž celkovou částku zvedne a proto není vůbec špatná. Shutterstock si nevyužité předplatné nechá a logicky pak ty malé částky za předprodeje opravdu naštvou pokaždé když je vidíš.
+Dusan, +ivusakzkrabice Hodnocení: +2
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Příspěvekod Dusan » 1. srpen 2020 11:10

Si vemte že mě už sere i to že prodám fotku do ČR. :D Ja bych byl rád, ale když vidím že za ní mám 10c tak ji mám chuť smazat. :oops: V podstatě už hledám jen řešení jak je odstavit.
Oprášil jsem starý projekt a začal jsem programovat vlastní web. Držte mi palce :D

Zkouší to tu ještě někdo jiný?
+zdenat5 Hodnocení: +1
Dusan
 
Příspěvky: 139
Registrován: 4. duben 2017 12:06

Reputace: +40

Re: Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Příspěvekod PandaWild » 1. srpen 2020 11:53

Proč by měl kupovat drahou fotku z vlastního webu když podobnou může mít za 10c ?
+shalom3, +zdenat5 Hodnocení: +2
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Příspěvekod ivusakzkrabice » 1. srpen 2020 12:28

Mě ta motivace taky přešla, tak zkouším víc vychovávat svý dítě, myslím, že už toho brzo bude mít osipky furt mít mámu za prdelí a zřejmě pak radši zajde osobně do šutru, zda byl nemohli zvýšit provize, že měl ještě v květnu od svý mámy docela klid :D
+kasparv, +shalom3, +zdenat5 Hodnocení: +3
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Příspěvekod Bananaboy » 1. srpen 2020 12:43

Každý človek je iný a každý si bude túto krízovú situáciu riešiť po svojom. Niekto bude aj naďalej otročiť za 10 centov, niekto si vybuduje svoj web, niekto sa na fotobanky úplne vyprdne a nájde si niečo iné. Tak ja napríklad momentálne dokrmujem fotobanky na ktoré som predtým nemal čas. Doplnil som portfólio na Vectorstocku a oplatilo sa! Za júl som tam mal viac peňazí ako na Adobe Stocku!

Nejaké vážnejšie rozhodnutia a kroky v oblasti fotobánk začnem podnikať až na jeseň. Tak v októbri, alebo v novembri. Teraz keď je vonku tak krásne a teplo sa mi nechce stále vysedávať pri počítači a riešiť fotobanky.
+shalom3, +zdenat5 Hodnocení: +2
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Příspěvekod shalom3 » 1. srpen 2020 13:06

Zatím to vidím tak, že se spíše zaměřím do budoucna na Blender, jak videa tak i něco statického. Poněkud se zlepšují prodejní tendence na Pondu a Motionelements, tak se uvidí. Mám to stejně jen jako příjemného koníčka, ale mám i jiné záliby, takže nad danou situací nejásám, ale taky mne nedrtí.
+zdenat5 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Příspěvekod zdenat5 » 1. srpen 2020 16:52

Naštěstí mi u všech-až na nulový Bigstock -výrazně stouply prodeje - a hlavně za lepší ceny. Šutr klesl o polovinu. Někdo si všiml, že mazání obsahu zřejmě vyvolává utnutí prodejů. Nahrávat k nim nebudu. Zbavila sem se blbé snahy o nepodobnost - a kreslím tak jak mne to baví - schvalování mám 100% - žádný blbý vopruz. Taky opráším videa. Když nebude výdělek alespon trochu uspokojivý - tak to smažu. Nechci Stanovi platit ebenové pozlacené tágo. :cry:
+Berunin Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

Re: Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Příspěvekod castyhost » 1. srpen 2020 17:21

se zlepšují prodejní tendence na Pondu a Motionelements


se na ME neco zlepsuje ze se tim vyplati zabyvat?
co zavedli predplatne mam par $ mesicne
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.162.xx

Reputace: 0

Re: Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Příspěvekod shalom3 » 1. srpen 2020 19:33

Dá se říci, že Motion se posunuje lehce kupředu. V tom GCP marketplace jsem mívala tak do 10 dolarů, teď se to zvýšilo na částku kolem 20 a k tomu ještě nějaké prodeje on demand, takže za poslední kvartál to dělá průměr asi 30 USD za měsíc. Což docela jde, protože ze začátku to bylo skutečně jen o pár dolarech za ojedinělé prodeje.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé