shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvekod Casmaria » 19. březen 2018 13:16

Já nevím, spíš mě štve, že nemám žádnou zpětnou vazbu na svoje fotky :-D Za miliony na účtě jsem na SS rozhodně nešla... :-D A to že mi z každý série nahraných cca 8 fotek odmítnou polovinu mě dost deptá.
Hodnocení: 0
Casmaria
 
IP: 194.8.252.1xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod shalom3 » 19. březen 2018 13:29

Já fotky dělám sporadicky, nemám špičkovou techniku a ani moc příležitostí fotit. Myslím ale, že na fotky jsou dneska už všude o moc vybíravější. Taky se mi stane, že vyhodí polovinu z toho, co občas nahraji. Kupodivu na Istocku, kde jinak vyhazují často s chutí vektory, mi snad ani jednu z fotek nevyhodili.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 19. březen 2018 13:31

Já ani na začátku neměla moc vyhozených, jsem od dubna 2016, procházím v pohodě. Nejvíc problém s titulkama, že nejsou anglicky, pak doporučení u některých dát jako editorial, pak nějaký file transfer error, trochu boj s property releasem a sem tam, že si sou fotky podobný. Že by se nellíbila vyloženě fotka se mi snad nestalo. Jsem s úspěšností rozhodně přes 95 %. Horší je to u vektorů, věčně zapomínám zamčený vrstvy, zapomínám převádět písmo, sem tam zapomenu původní bitmapový vzor a občas něco s path construction, no u vektorů jsem na tom tak jako bych každý nahrávala dvakrát :) ;) :) ale už si dávám bacha :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod Egeris » 19. březen 2018 13:32

Casmaria píše:Já nevím, spíš mě štve, že nemám žádnou zpětnou vazbu na svoje fotky :-D Za miliony na účtě jsem na SS rozhodně nešla... :-D A to že mi z každý série nahraných cca 8 fotek odmítnou polovinu mě dost deptá.


Buď trpělivá, časem se do toho dostaneš. Mně taky ze začátku vyhazovali kde co, než jsem se začal orientovat v tom, co je vhodné na přijetí a co ne. Jinak první prodej jsem měl kolem 100 fotek v portfoliu, takže fakt to chce trpělivost ;)
+Ravennka Hodnocení: +1
Egeris
 
Příspěvky: 437
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: shutterstock

Příspěvekod noska.photo » 19. březen 2018 15:19

Hlavně v dnešní době je situace mnohem jiná než několik let zpátky. Pokud dříve měl člověk 100 souborů tak dnes se to dá srovnat tak k 500 souborům. Samozřejmě vždy záleží na kvalitě, motivu a aktuální světové situace. To že se ti nic neprodá ještě nic neznamená. Dříve když jsem měl schválený soubor tak se hned třeba několikrát prodal, ale dnes to trvá třeba týden. Tím nechci odrazovat, ba naopak. Je potřeba vydržet
+Baldion, +Vero Hodnocení: +2
noska.photo
 
Příspěvky: 153
Registrován: 1. říjen 2015 16:06
Bydliště: Chomutov

Reputace: +31

Re: shutterstock

Příspěvekod Vero » 19. březen 2018 16:29

"Neprodej" je taky zpětná vazba :D
+Riky, +ivusakzkrabice Hodnocení: +2
Vero
 
Příspěvky: 353
Registrován: 8. září 2016 12:08

Reputace: +54

Re: shutterstock

Příspěvekod ivusakzkrabice » 21. březen 2018 08:17

Tak máme na šutru zas drobné novinky, které naštěstí jsou tak nějak zatím jen navíc než že by měnily něco nač jsme zvyklí. V submitu jsou navíc záložky Pending a Rejected. Už se vidím jak se budu snažit submitovat z rejected a nebudu schopná pochopit, že jsem na jiné stránce, když vypadá úplně stejně jako ta pro submit :D :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: shutterstock

Příspěvekod Casmaria » 26. březen 2018 07:09

Přátele, nemožné se stalo možným... Někdo si vážně koupil moji fotku. :-D
Tohle jsem potřebovala k nakopnutí!
+PandaWild, +Ravennka, +Zmrzlinář, +admin, +dinardo, +noska.photo, +shalom3 Hodnocení: +7
Casmaria
 
IP: 194.8.252.1xx

Reputace: 0

Re: shutterstock

Příspěvekod Zmrzlinář » 26. březen 2018 15:27

Casmaria píše:Přátele, nemožné se stalo možným... Někdo si vážně koupil moji fotku. :-D
Tohle jsem potřebovala k nakopnutí!


Tak to gratulujeme, ať to pokračuje! Člověka to namotivuje, co... :-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Zmrzlinář
 
Příspěvky: 256
Registrován: 21. červenec 2016 17:15
Bydliště: Úvaly

Reputace: +20

Re: shutterstock

Příspěvekod Casmaria » 27. březen 2018 11:38

Zmrzlinář píše:
Casmaria píše:Přátele, nemožné se stalo možným... Někdo si vážně koupil moji fotku. :-D
Tohle jsem potřebovala k nakopnutí!


Tak to gratulujeme, ať to pokračuje! Člověka to namotivuje, co... :-)


Docela jo! :-) Dokonce dnes mám další prodej jiné fotky! :-D
Ale píší, že uploaded proběhl 3/7/18, to jako jim trvá měsíc než mi to připíší na účet?

Ale jdu si dát panáka, počkat vlastně dva panáky! :-D
Hodnocení: 0
Casmaria
 
IP: 194.8.252.1xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé