Vlákno stížností a nářků

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 26. leden 2017 18:10

Zdravím, na různých místech tohoto fóra se již psalo o tom, že stížnost pomáhá a prodeje se rozjedou. Tak zakládám toto vlákno nářků, kde si každý může postěžovat na oslabené prodeje. Hlavně si tu nikdo nesmí libovat, celé to totiž běží na vlně "zákona schválnosti" ;)
+Baldion, +Bananaboy, +Marsan, +PandaWild Hodnocení: +4
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4478
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1043

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod PandaWild » 26. leden 2017 18:23

Ale pokud někoho už nebaví snadný a úspěšný život, klidně ať se pochlubí se svými úspěchy.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7233
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1914

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Host » 26. leden 2017 18:26

Možná by se zde i libovat a přát mohlo..., tak nějak hezky česky přát sousedovi - kolegovi..."aby mu ta koza chcípla"..., no a ona mu podle zákona odrazu i toho o schválnosti, porodí pěkná kůzlata... :D
+Marsan, +shalom3 Hodnocení: +2
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod duben » 27. leden 2017 14:18

Achich ....


prostě jsem to musel zkusit ;)
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod shalom3 » 27. leden 2017 14:32

Duben: To je moc obecné, to nebude fungovat ;) . Zkusím tedy já, málo se mi prodávají videa, i když mě baví je dělat. :cry:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4478
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1043

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Ravennka » 27. leden 2017 14:37

Já bych si chtěla postěžovat, že na SS jsem za posledních pár dní jako kdyby byl na celém světě pořád víkend / svátek :(
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Jirik » 27. leden 2017 14:47

Jo, také to zkusím... Stěžuji si na to, že za poslední 3x měsíce, stojí prodeje na SS za starou belu, tak ať se to vrátí zase do staré zašlé slávy a nebo ať se fofrem začnou prodávat aspoň ty videa ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Jirik
 
Příspěvky: 690
Registrován: 11. duben 2013 21:56
Bydliště: Praha

Reputace: +37

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod duben » 27. leden 2017 14:55

shalom3 píše:Duben: To je moc obecné, to nebude fungovat ;) . Zkusím tedy já, málo se mi prodávají videa, i když mě baví je dělat. :cry:


Pche, nahodou to funguje krasne ... konecne znam ten pocit kdyz si clovek postezuje svetu a vesmiru vubec.

Ale dobre no: Me teda vadi ze s sebou posledni 2 mesice porad nosim fotak, ale jedina krasna obloha je vzdy ve ctvrtek kdy specham dat dite na plavani, nebo kdyz musim urgentne pryc a tak nemam jedinou poradnou fotku s krasnym zapadem mezi mrakodrapy krome tehle https://www.instagram.com/p/BNum_auBSuJ/ a ta byla mobilem a jeste neni dost ostra. A pak mam jednu s luxusni oblohou, ale byl vikend, v mrakodrapech se nesvitilo a to taky nebylo ono.
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.soutez.org | www.youtube.com/LucieDubnova - fitness online
Uživatelský avatar
duben
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 8. duben 2013 13:47

Reputace: +262

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod hsunny » 27. leden 2017 15:13

Aúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú! Dreamstime: od srpna 2016 pouhopouhá 1 fotka za každý měsíc. 2x jsem se ptala, co je oproti dřívějšku špatně. Odpovědi : foggy, hazy, misty, vague, nebulous, vapoury, indefinity, dim! Tak jsem se jim převelice pomstila! Nic jsem nenahrála ;) Nakonec, když tak nad tím přemýšlím - Dreamstime = nomen omen!
SS poslední 3 dny obdobné. Předtím poměrně slibné. Aúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
Istock: v lednu nic. Asi zruším, ale zas - mám tam převysokou částku závratných asi 30 dolarů....Aúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!
O ostatních nemluvě. Aúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú! Ovšem obávám se, že zde pláču na nesprávném hrobě. Ale stejně... aúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!
Vy co opravdu vyděláváte, napište sem své strategie, my to opravdu, ale opravdu nepoužijemeeeeee!
Hodnocení: 0
hsunny
 
Příspěvky: 5
Registrován: 22. červenec 2015 13:53

Reputace: 0

Re: Vlákno stížností a nářků

Příspěvekod Bananaboy » 27. leden 2017 15:17

To ja by som potreboval pre jednu animáciu v Daz3D ako pozadie odfotiť takúto podobnú fotku, alebo natočiť video fotoaparátom.
http://previews.123rf.com/images/adam19 ... -Photo.jpg
Lenže keď sú zmrznuté stromy, tak nie je modrá obloha, alebo keď je modrá obloha, tak sú stromy normálne hnedé bez mrazu. Pomaly začne jar, mrazy pominú a ja budem mať po ptákách.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3839
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1030

Další

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron