Reálný měsíční výdělek

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Měsíční příjem z fotobank

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Re: Reálný měsíční výdělek

Příspěvekod Anika » 5. prosinec 2014 14:46

Jen mě tak napadlo - možná by bylo zajímavé tu anketu nahoře založit znovu. Už je to dost staré a myslím, že hodně lidí mezitím začalo vydělávat víc, i moje uvedená hodnota v anketě už neplatí. Mohlo by to být zajímavé i pro srovnání.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Reálný měsíční výdělek

Příspěvekod sedmicka7a » 5. prosinec 2014 14:49

Neříkám, že je to jednoduché, ale pokud se člověk naučit s programem a jeho funkcemi, tak uz to pak je jednoduché, taky mi nějakou dobu trvalo než jsem se něco naučila. U vektoru musíš umět alespoň trochu kreslit nebo dělat jen pomocí těch základních obrazců.
Hodnocení: 0
http://www.megapixel.cz/foto/106527
http://www.shutterstock.com/gallery-2703055p1.html
Uživatelský avatar
sedmicka7a
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23. září 2014 16:37

Reputace: +48

Re: Reálný měsíční výdělek

Příspěvekod Bananaboy » 5. prosinec 2014 14:56

Anika píše:Jen mě tak napadlo - možná by bylo zajímavé tu anketu nahoře založit znovu. Už je to dost staré a myslím, že hodně lidí mezitím začalo vydělávat víc, i moje uvedená hodnota v anketě už neplatí. Mohlo by to být zajímavé i pro srovnání.

Súhlasím. Tiež som už prešiel do iného (našťastie vyššieho) levelu. :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Reálný měsíční výdělek

Příspěvekod Ravennka » 5. prosinec 2014 15:06

Návštěvník píše:Omlouvám se za dotaz...Jak se to dá rychle obtáhnout?


Dáš si fotku jako podklad a pak jenom perem obtahuješ obrys =) chce to maličko cviku s perem, ale pak je to doslova hotové za 10 minut i s korekcemi. Horší je najít tu správnou fotku, nebo si ten objekt správně vyfotit... třeba jak tam mám ty auta, tak to fotím vždycky někde na parkovišti a než jsem se naučila je vyfotit ze správného úhlu, tak jsem se u toho navztekala :roll: Teď mi tak došlo, že z parkoviště tam mám fotku obtáhlou jenom jednu a zbytek mám jenom nafocený (ostatní auta jsou domácí)... no, jestli bude o víkendu čas, tak už alespoň vím, co udělám :mrgreen:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Reálný měsíční výdělek

Příspěvekod ypres.bass » 5. prosinec 2014 16:07

Lenka píše:No, co třeba použít tlačítko "trasovat bitmapu"? Samozřejmě po předchozí úpravě tvojí fotky. Sportovní siluety by mohly jít docela dobře, když se dá prodat tohle: http://en.fotolia.com/id/67613236 a dokonce dvakrát, tak ilustrace z kvalitní fotky by měla jít na dračku - stačí odstranit identifikační záležitosti jako jsou detaily obličeje, číslo, detail dresu....
tak jsem to zkusil... uvídím jestli mi to vezmou :-)
Hodnocení: 0
www.politicon.eu | www.simonds.store
Uživatelský avatar
ypres.bass
 
Příspěvky: 351
Registrován: 2. duben 2014 12:55
Bydliště: Pardubice

Reputace: +26

Re: Reálný měsíční výdělek

Příspěvekod sarininka » 14. únor 2018 09:43

Dobrý den, tak mě teď napadlo k těm siluetám...je možné vyfotit si sportovce nebo cokoliv jiného v televizi, nakreslit podle toho siluetu nebo i složitější ilustraci, a jako referenční obrázek nahrát tu cvaknutou obrazovku? Nepůjde o porušení nějakých autorských práv, když si vlastně vyfotím televizní vysílání? Děkuji
Hodnocení: 0
sarininka
 
IP: 37.221.253.1xx

Reputace: 0

Re: Reálný měsíční výdělek

Příspěvekod PandaWild » 14. únor 2018 11:43

Ano vyfocení obrazovky je porušení autorských práv (stejně jako vyfocení filmu), je to vytvoření kopie cizího díla. Je sice hodně pravděpodobné že se to nezjistí, když to není fotka tak se to špatně dohledává (obzvláště když se použije jen výřez), ale je to risk. Především by se neměla fotit obrazovka, ale obraz sejmout digitálně - u obrazovky by byly vidět pixely a pak by to bylo jasné. Ale je to hazard se zabanováním účtu.
+Baldion Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Reálný měsíční výdělek

Příspěvekod shalom3 » 14. únor 2018 12:14

Co se týká obkreslování obrázků, tak občas využiji toho, že se někde stáhnu velice obecnou fotku, pokud možno co nejhorší kvality a tu si pak nahrubo obtáhnu a zpracuji všelijak dále - třeba stranově otočím apod. To abych se strefila do proporcí. Za tuhle hranici už dál nejdu. Vyhýbám se fotkám s něčím velice specifickým - jako třeba nějaké divadelní/taneční pózy, jakož i fotky "profláklé" apod. Tam už by se to možná dalo identifikovat.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Reálný měsíční výdělek

Příspěvekod sarininka » 14. únor 2018 13:22

Tak nějak jsem si to myslela...takže radši nebudu riskovat. Moc díky
Hodnocení: 0
sarininka
 
IP: 37.221.253.1xx

Reputace: 0

Re: Reálný měsíční výdělek

Příspěvekod Riky » 14. únor 2018 19:31

Ravennka píše:Dáš si fotku jako podklad a pak jenom perem obtahuješ obrys =) chce to maličko cviku s perem,....


Můžu se zeptat co konkrétně na to obkreslování používáš za nástroj? My si před časem koupili něco levného od Bamboo a s tím se nedalo pracovat.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Riky
 
Příspěvky: 107
Registrován: 6. leden 2018 14:23

Reputace: +20

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse pro nováčky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé