Reálný měsíční výdělek

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Měsíční příjem z fotobank

Můžete označit 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Re: Reálný měsíční výdělek

Příspěvekod PandaWild » 16. únor 2018 23:36

Co se tak dívám na popisy (Corel x Illustrator), tak mi připadá že je to skoro stejné, jen nějaké odchylky v ovládání. V AI uživatel nemusí znát jaký typ křivky to je (divím se, to by i v Corelu mělo být stejné, ne?) - všechno to jsou kubické Bezierovy křivky a tím se dá udělat všechno, i čtverce i elipsy i ruční kreslení. Uživatel jen nastavuje směrová táhla v uzlových bodech a rozhoduje, zda v uzlovém bodu bude křivka hladká (=směrníky mají stejný směr) nebo lomená (různý směr táhel) nebo směrník s nulovou délkou (neuplatní se - rovná čára).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 5884
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1341

Re: Reálný měsíční výdělek

Příspěvekod shalom3 » 17. únor 2018 01:19

Jasně, to je už o úpravách hotové křivky. To je asi ve všech programech téměř stejné, aspoň v těch, co jsem zkoušela. V předchozím příspěvku jsem spíš mluvila o nástrojích pro vytvoření křivky - viz rozbalené menu na obrázku, které Corel nabízí. Z každým z nich se pracuje trochu odlišně, má své výhody pro vytvoření určité křivky.
Po vytvoření křivky teprve přijde ke slovu ta červeně orámovaná ikonka pro úpravy uzlů a směrových táhel.
Přílohy
kresleni.jpg
kresleni.jpg (61.05 KiB) Zobrazeno 171 krát
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 2499
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +538

Předchozí

Zpět na Diskuse pro nováčky