Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Anika » 3. září 2015 10:21

Bananaboy píše:
Anika píše:Já se dostanu na Istock přes Firefox normálně, ale jsem tam přihlášená už delší dobu, tak uvidíme, až mě to odhlásí. Riskovat to nebudu :) .

Tak to je ďalšia záhada. Mňa to každý deň odhlasuje samo. A to mám povolené aj cookies aby si ma to pamätalo a ono si ma to stále nepamätá. :lol:

Mě si to pamatuje vždycky pár dní :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Rastislav13 » 3. září 2015 11:31

Ahojte.
Mám na SS už pár fotiek a od včera aj nejaké ilustrácie, ktoré vychádzajú z vlastných fotiek, len neviem presne ako editori posudzujú hranice medzi fotkou a už ilustráciou. Prosím skúsenejší poraďte....
Hodnocení: 0
Rastislav13
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10. srpen 2015 21:39

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 3. září 2015 11:35

Někdy dost nejednoznačně a tak se stane že to vrátí s tím ať se to pošle jako ilustrace, po poslání jako ilustrace to vrátí ať se to pošle jako fotka a tak několikrát dokola.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Rastislav13 » 3. září 2015 11:45

Ďakujem....
Hodnocení: 0
Rastislav13
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10. srpen 2015 21:39

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod sedmicka7a » 3. září 2015 16:36

Já používám Operu. S Mozillou jsem to zabalila, protože neustále padala (45 listů na ní bylo prostě moc) :oops: . V chrome jsem musela ukončovat skripty atp. a byl ještě horší než Mozilla :? . Momentálně používám 2 opery :roll: , protože prohlížeč od seznamu nezmenšuje listy, ale vzniká posuvník :x a to mi nevyhovuje. Safari to naprosto nejde a Comodo, atp. je už vůbec hrůza. Obzvlášť mi vyhovuje Opera s fcí Turbo, tu používám mimo domov v Opeře Portable, protože tam nemohu používat internet ke komerčním účelům, proto ty 2 opery. A doma používám klasickou Operu (s instalací) bez Turba s 55 listy a nikdy mi nespadla a ani nehlásila, že neodpovídá :) . Všechny stránky mi fungují ;) .
Hodnocení: 0
http://www.megapixel.cz/foto/106527
http://www.shutterstock.com/gallery-2703055p1.html
Uživatelský avatar
sedmicka7a
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23. září 2014 16:37

Reputace: +48

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Rastislav13 » 3. září 2015 20:03

Pekný večer. Potrebujem do ilustrácie siluetu Europy. Našiel som na google volné obrázky, ak z nich vyrobím siluetu a pridám do ilustrácie ako vrstvu predpokladám,že je to ok...? Vďaka za radu...
Hodnocení: 0
Rastislav13
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10. srpen 2015 21:39

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod majo4688 » 3. září 2015 22:37

To len ja mám také slabé obdobie ? Fotolia úplne stojí, RF raz denne hodí jeho slávnych 0,216 a shutter sa mi ešte len rozbieha. Neustále nahrávam, ale pred 3 týždňami mi zárobky prestali stúpať, čo ma neskutočne demotivuje.
Hodnocení: 0
majo4688
 
Příspěvky: 205
Registrován: 18. květen 2015 12:19

Reputace: +3

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 4. září 2015 02:56

Rastislav13 píše:Pekný večer. Potrebujem do ilustrácie siluetu Europy. Našiel som na google volné obrázky, ak z nich vyrobím siluetu a pridám do ilustrácie ako vrstvu predpokladám,že je to ok...? Vďaka za radu...

Tohle nedělám (mapy) ale podle tvýho popisu si jsem na 99% jistá, že takhle teda né. Ale snad se k tomu vyjádří nějaký kartograf. :-D
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 4. září 2015 02:59

majo4688 píše:To len ja mám také slabé obdobie ? Fotolia úplne stojí, RF raz denne hodí jeho slávnych 0,216 a shutter sa mi ešte len rozbieha. Neustále nahrávam, ale pred 3 týždňami mi zárobky prestali stúpať, čo ma neskutočne demotivuje.


Zkus se podívat, jestli nenahráváš stále to samý. Zejm. z hlediska kw, témat. Někdy stačí obměnit výrazivo. Nebo je to jen vlna, která zase odplave. Výkyvy jsou normální. 1 prodej na RF denně je fajn, zkus narvat něco do "donate", a třeba nebudou jen za 0,216. :)
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Rastislav13 » 4. září 2015 05:59

Bre ráno.
V noci mi na SS schválili ilustráciu, mám ju v portfoliu, ale nevidím ju v ponuke na stránke SS pre kupujúcich. Ako dlho trvá než ju tam pridajú? Ďakujem
Hodnocení: 0
Rastislav13
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10. srpen 2015 21:39

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé