Bananaboy píše:Anika píše:Já se dostanu na Istock přes Firefox normálně, ale jsem tam přihlášená už delší dobu, tak uvidíme, až mě to odhlásí. Riskovat to nebudu.
Tak to je ďalšia záhada. Mňa to každý deň odhlasuje samo. A to mám povolené aj cookies aby si ma to pamätalo a ono si ma to stále nepamätá.
Mě si to pamatuje vždycky pár dní

