Účet deaktivován

Účet deaktivován

Příspěvekod Tonda » 31. červenec 2019 09:56

Zdravím, tak od včera večer zažívám noční můru. Můj účet byl deaktivován z tohoto důvodu

"Shutterstock has discovered that you are submitting images that were previously submitted to Shutterstock. As this is a violation of the Submitter TOS you agreed to upon signing up as a Shutterstock contributor, your account has been disabled."

Vůbec si nejsem vědom toho, že bych měl dva účty na jedno jméno nebo již nahraná videa nahrával znova (věnuji se pouze videím). Je to jako noční můra, ten účet mě živí. Má někdo podobnou zkušenost s tímto problémem? Myslíte, že mi účet znovu otevřou? Mám fakt strach.
Hodnocení: 0
Tonda
 
IP: 185.112.167.1xx

Reputace: 0

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod castyhost » 31. červenec 2019 10:01

podivej se na
https://www.microstockgroup.com/index.php?action=forum
jestli tam budou mit nejakou zminku

jinak dopurucuji jim zavolat, nasadit ton gramofonove desky a bez emoci se s nima zkusit domluvit...vsechno se zrychli, potvrzeni si treba vyzadaji emailem

hodne stesti, pak se ozvi se zkusenostma
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 83.208.228.xx

Reputace: 0

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod shalom3 » 31. červenec 2019 13:00

Při mých nedobrých znalostech AJ to chápu trochu jinak - oni vytýkají opakované nahrávání stejných videí na jediný účet. Možná zkoušejí zas nějaký automat, který má odhalovat duplicity a některá videa vyhodnotil jako duplicitní. Zkus jim napsat na podporu dotaz, kterých videí se to týká. To je potřeba zjistit úplně předem a pak je možné se s nimi o tom bavit dál.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod Egeris » 31. červenec 2019 13:10

Duplicitní věci (v rámci tvého portfolia) normálně vyhazují jako similar content. Tohle je podle mě když nahraješ fotku/video, které už má někdo jiný v portfoliu.
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 436
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod Tonda » 31. červenec 2019 13:33

Zatím díky za vaše názory. Čekám na jejich odpověď na email. Na telefonický hovor nemám tak dobrou angličtinu, ale možná tam zkusím zítra zavolat se známým co anglicky umí lépe, otázka je, zda to nějak pomůže oproti emailu.

Nevím jak by něco takového bylo možné. Musel by někdo mít moje videa a začít je nahrávat na jiném účtu, nejsem si vědom nějaké útoku na můj PC ani že by k videím měl někdo jiný přístup. Já pochopitelně cizí videa nenahrávám.

Je to fakt noční můra, nikomu to nepřeji, přístup Shutterstocku to ještě zhoršuje, účet zablokovali aniž by mě informovali, až když sem jim napsal co se děje tak mi tohle odepsali. Dostal jsem tento kontakt, na který jsem napsal - infringementclaims@shutterstock.com, na reakci čekám.

Snad je účet jenom zablokovaný, mám hrůzu zda všechna videa třeba nesmazali. Můj účet včetně všech videí z jejich webu ze dne na den zmizel. Nezbývá mi než jenom doufat, že to dobře dopadne.
Hodnocení: 0
Tonda
 
IP: 185.112.167.1xx

Reputace: 0

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod TXX » 31. červenec 2019 13:50

Šutr jde do kytek. Díky manažerskému selhání (obrovské eps) ubývá zákazníků a následně příjmů. Tak si vybrali pár přispěvovatelů (divné...zrovna příprava na platbu :o ). Proti nařčení se těžko brání. Smysluplný krok v podobě sepsání videí, kterých se to týká, se člověk nedočká. To by se člověk mohl následně odvolat a to není účelem výše uvedené pře.
Hodnocení: 0
TXX
 
IP: 185.67.188xx

Reputace: 0

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod hypotekyfidler.cz » 31. červenec 2019 13:53

Mě se tohle jednou stalo s nějakou hodně jednoduchou grafikou, že jsem se úplně náhodou strefil do něčeno, co tam už někdo jiný nahrál. Nevím, jestli je to možné u videí, ale u nějaké elementární animace by to možné bylo - zkus se podívat, jestli už tam není něco hodně podobného tomu, co jsi v poslední době nahrával.
Když jsem si nasypal dotatek popela na hlavu, a slíbil na holý pupík, že už to nikdy neudělám, tak mi účet zase aktivovali. Volat jim ale asi nemá cenu, je to úřad a těžko se ti podaří dovolat někomu, kdo to má na starosti. Lepší je email a oni odpoví v "zákonné lhůtě." U mně ale reagovali celkem svižně.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
hypotekyfidler.cz
 
Příspěvky: 753
Registrován: 10. září 2013 11:48

Reputace: +329

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod GreatWhite » 31. červenec 2019 13:55

stejně jsou ty fotobanky docela dobrodružná živnost :? nevíš dne ani hodiny
Hodnocení: 0
GreatWhite
 
Příspěvky: 480
Registrován: 29. březen 2016 23:30

Reputace: +150

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod admin » 31. červenec 2019 13:57

Zatni zuby a bojuj. Pokud jsi nedělal nějaké vyslovené prasárny (třeba že bys mazal staré věci a znovu je nahrával, nebo měl dva účty a přesouval videa mezi nimi), tak ti nakonec účet obnoví. Doporučuji také napsat na diskuzní fórum microstockgroup, mě to tenkrát pomohlo - pro představu tady je můj příběh se zavřením úču: http://petr.vaclavek.com/article/523/Ja ... tterstocku (týjo to už je 11 let)

Zkus psát emaily také na další adresy lidí ze Shutterstcku - pokud nebudeš prudit, tak to tam nikdo řešit nebude.
+GreatWhite Hodnocení: +1
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: Účet deaktivován

Příspěvekod admin » 31. červenec 2019 13:58

GreatWhite píše:stejně jsou ty fotobanky docela dobrodružná živnost :? nevíš dne ani hodiny


Musíš se pojistit a nahrávat na více fotobank, sice dohromady nevydělají tolik co ta největší, ale nejsi pak tolik závislý na jednom pilíři.
+GreatWhite Hodnocení: +1
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Další

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé