Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Re: Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Příspěvekod Host » 11. červenec 2020 06:23

SynchR píše:.... Radsi bych ji pral brzky konec, nez si vezmou priklad jine fotobanky...

Njn, takove to ceske "...at chcipnou, kdyz nejsme kamaradi..."
Neboj, oni neskonci. To se prave spis stane tem ostatnim fotobankam, bohuzel... ;)
I kdyz nadavam, stale tam nahravam. Algoritmus to podporuje. Mozna nahoda, ale lepsi prodeje jsem tenhle mesic zacal mit az po schvaleni nekolika novych souboru. Do te doby to byla opravdova bida. Okamzite po schvaleni naskakaly elka a s+o prodeje. Takze nezbyva nez nahravat, pokud chcete neco mit. Jsem hyena, jak pise Bananaboy. Sorry jako... :|
-kasparv, +zdenat5 Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Příspěvekod SynchR » 11. červenec 2020 06:44

Jinak k tvemu pripadu, pokud si ty spokojeny s SS tak to je dobre, pak to funguje tak jak ma a muzes byt spokojeny. Vzhledem k tvemu srazeni ostatnich lidi atd., nechci to rikat urazlive ci jinak. Proste se nedivim ze te tu par lidi nema rado. Myslim ze tvoje textove komentare mluvi sami za sebe a neni k tomu co dodavat. Ac u nekterych se clovek pobavi, ale mam takovy pocit ze nejsi uplne stastny clovek tot cele
+kasparv Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
SynchR
 
Příspěvky: 106
Registrován: 15. březen 2014 08:54

Reputace: +12

Re: Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Příspěvekod Host » 11. červenec 2020 10:51

SynchR píše:Jinak k tvemu pripadu, pokud si ty spokojeny s SS tak to je dobre, pak to funguje tak jak ma a muzes byt spokojeny. Vzhledem k tvemu srazeni ostatnich lidi atd., nechci to rikat urazlive ci jinak. Proste se nedivim ze te tu par lidi nema rado. Myslim ze tvoje textove komentare mluvi sami za sebe a neni k tomu co dodavat. Ac u nekterych se clovek pobavi, ale mam takovy pocit ze nejsi uplne stastny clovek tot cele


Tomuhle se rika projekce. Reaguji na negativisticke komentare. Nejsem to ja, kdo propaguje stavky a boj s vetrnymi mlyny. Se svym zivotem jsem tak spokojeny, ze lepsi uz to tezko bude. Skrze foceni a fotobanky jsem uskutecnil vsechny sve zivotni sny. Duchod mam za par, takze mi soucasny stav na Sutru opravdu zily netrha a docela rozumim tomu proc to tak udelali.... Obcas nadavam, asi jako kazdy... Na stara kolena je ze mne rasisticky Redneck a obcas protivny Troll ... Tak teda promin hochu... :D Nechci aby mne meli vsichni radi. To by mne asi urazelo... :mrgreen:
+Baldion, +Marsan, +shalom3, +zdenat5 Hodnocení: +4
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Příspěvekod zdenat5 » 11. červenec 2020 11:06

Vůbec nechápu, co se tady rozmohlo za agresivní napadání pro jiný názor. Bez kouska humoru a nadsázky. Snad by bylo vhodné držet se profesionální diskuse , začíná tady být nepříjemno :evil:
+Berunin, +shalom3 Hodnocení: +2
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

Re: Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Příspěvekod Bananaboy » 11. červenec 2020 11:09

Host píše:Duchod mam za par, takze mi soucasny stav na Sutru opravdu zily netrha

Mať dôchod za pár, tiež by som bol v pohode. Ono na kŕmenie holubov na námestí fakt moc peňazí netreba. :D
+zdenat5 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Příspěvekod Host » 11. červenec 2020 11:19

Bananaboy píše:
Host píše:Duchod mam za par, takze mi soucasny stav na Sutru opravdu zily netrha

Mať dôchod za pár, tiež by som bol v pohode. Ono na kŕmenie holubov na námestí fakt moc peňazí netreba. :D

Prd holubi na namesti.... :mrgreen: Krmit kapry, vlacet na dravce, soulat za zveri..., pestovat zeleninu a jabka...
Jsem Redneck - Vidlak po cesku, vidiecan po slovensky... :)
+Baldion, +Marsan, +zdenat5 Hodnocení: +3
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Příspěvekod ivusakzkrabice » 12. červenec 2020 21:35

Zase jsem něco málo včera nahrála a teď koukám, že to nemám v portfoliu, tak jsem si říkala, že to asi vyházeli, ale ne, odsouhlasené jsou..... je to nějaké rozbité, řekla bych 8-)
+zdenat5 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Příspěvekod koblihate » 13. červenec 2020 05:06

ivusakzkrabice píše:Zase jsem něco málo včera nahrála a teď koukám, že to nemám v portfoliu, tak jsem si říkala, že to asi vyházeli, ale ne, odsouhlasené jsou..... je to nějaké rozbité, řekla bych 8-)


U mě taky, asi už nic nového nepotřebují :P
+zdenat5 Hodnocení: +1
koblihate
 
IP: 193.86.203.2xx

Reputace: 0

Re: Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Příspěvekod ivusakzkrabice » 13. červenec 2020 07:25

koblihate píše:
ivusakzkrabice píše:Zase jsem něco málo včera nahrála a teď koukám, že to nemám v portfoliu, tak jsem si říkala, že to asi vyházeli, ale ne, odsouhlasené jsou..... je to nějaké rozbité, řekla bych 8-)


U mě taky, asi už nic nového nepotřebují :P


SUPER! Házím nohy na stůl a vegééét 8-)
+zdenat5 Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +715

Re: Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Příspěvekod zdenat5 » 13. červenec 2020 08:06

Tak mi včera zase solidně ujely nervy - vyhozeno
Okrádají nás a ještě buzerujou.
Neplatný referenční snímek: Připojený referenční snímek se nepodobá finálnímu snímku.
Neplatná smlouva s majitelem objektu: Jedna nebo více z připojených smluv s majitelem objektu nesplňuje naše požadavky.
Samozřejmě, že nemám foto třeba andulky na palmovém listu s orchidejemi apod. Jeden vektor jsem poslala znovu do popisu sem jim dala velmi ostrý názor o tom co si o nich myslím. Počítám se zrušením účtu - sama se k tomu neodhodlám. ale za 10 centů se buzerovat nenechám. Tak sem myslela, že proto nemám nové v portfoliu . S nimi sem skončila. :mrgreen: Brrr :twisted: :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
zdenat5
 
Příspěvky: 625
Registrován: 21. listopad 2013 12:43

Reputace: +131

PředchozíDalší

Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé